مشاهده ها :2267

آگروبست

آگروبست یکی از بزرگترین و معتبرترین کمپانی­های تولید و فرمولاتور سموم و تنظیم ­کننده­های رشد گیاهی می­باشد که از سال 2002 شروع به فعالیت نموده است. تجهیزات تولید در فضایی بالغ بر 20000 متر مربع احداث شده­ که فضای داخلی بخش تولید در حدود 15000 مترمربع می­باشد.

با توجه به دغدغه­ های درحال گسترش درباره ترکیباتی که دارای کمترین خطر برای بشر، محیط زیست، ایمنی غذایی و قابلیت استفاده در کشاورزی ارگانیک و تکنیک مبارزه تلفیقی آفات وجود دارد، اگروبست از سال 2012 شروع به همکاری با کمپانی مشهور T.Stanes کرده و در این زمینه 6 آفت­کش میکروبی و یک آفت کش گیاهی را ثبت و وارد بازار نمود.

محصولات اگروبست در 8دسته تولید می­شوند که شامل:کنه­کش­ها، تنظیم­ کننده­های رشد، آفت­کش­های بیولوژیک و گیاهی، برگ­ریزها، قارچ­کش­ها، علف­کش­ها، حشره­ کش­ها و نماتدکش­ها می­باشند.

 اگروبست در حال حاضر محصولات خود را به 5 قاره مختلف دنیا صادر می­کند. کشورهای روسیه، بلاروس، اوکراین، ترکمنستان، قزاقستان، ازبکستان، آذربایجان، نیجریه، سودان، مصر،اردن، یمن، عربستان سعودی، مراکش، بنین، کشورهای اتحادیه اروپا  و آمریکای جنوبی مقصد اصلی محصولات اگروبست طی سالهای اخیر بوده­اند.

 

/Upload/files/agroooo.jpg